مشاوره

پروژه B1-B3

قیمت و اقساط

تقریبا برج های سری B تحویل داده شده اند و به صورت متری خرید و فروش می شوند

پلان واحدها

سری B دارای 34 طبقه بوده و در متراژهای بین 75 تا 400 متر را دارا می باشد. برج های سری (B) دارای متراژ های کوچکتر و سری (N) داری متراژهای بزرگتر میباشند.
برج های b3 ؛ این برج بعد از g4 شروع به انتخاب واحد نمودند و چشم انداز جنوب آنها باغ ملی گیاه شناسی می باشد.
4 برج های b1 یا الماس؛ به صورت سهامی نبوده و مربوط به تعاونی مسکن حفاظت اطلاعات ارتش می باشد نمای شیشه ای دارد و چشم انداز جنوب آن باغ ملی گیاه شناسی می باشد.

موقعیت مکانی

منطقه 22، شهرک چیتگر، پهنه B

امکانات پروژه

زنگ خطر انباری اینترنت wifi ویو کوه خروجی اضطراری پارکینگ دوربین مداربسته سالن ورزشی ویو جنگل سرایدار سرمایش و گرمایش مرکزی(چیلر) سالن اجتماعات آسانسور اشپزخانه ی اپن بالکن لابی

مشخصات پروژه

برج های G و B و D شهرک چیتگر (سروستان) که توسط شرکت عمران هادی بتاجا در حال ساخت می باشد در انتهای بزرگراه خرازی به سمت غرب، بعد از مجموعه ایران مال، شهرک چیتگر قرار دارد که در چند ماهه ی اخیر پیشرفت فیزیکی قابل ملاحظه ای داشته است که از کل مجموعه پهنه سروستان تعداد 6 برج از انتخاب واحد شده اند و به صورت طبقه و واحد مشخص خرید و فروش می شوند. متراژ واحدها از 80 متر به بالا هستند. واحدهای این سه برج به دو صورت هستند. برج های G2 ، G4 و B3 و D2 که همان سهام های 33 و 63 متری هستند که تجمیع شده اند و اعضای بتاجا انتخاب واحد کرده اند و برج های G1 و G3 که از همان ابتدا به صورت آزاد فروش بوده اند و طبقه و واحدشان مشخص بوده است.

معرفی پروژه

پهنه بی جزو برج های منطقه 22 می باشد که دارای دید 360 درجه به کل منطقه 22 می باشد و دارای 6 سری F , A , D , B , G , N است که میتوانید همه نوع متراژی را در این پهنه ببینید.
تعداد برج پهنه بی:
16 برج ، که هر برج به تنهایی پروانه ای شکل می باشد و در کل هم این پهنه تصویر پروانه را نمایان می کند که بال های پروانه در واقع شامل بال غربی و بال شرقی می شود.