مشاوره

پهنه E

قیمت و اقساط

این پروژه اقساطی برای نفر ثانی ندارد و تنها در زمان انتخاب واحد مبلغی بابت ضریب طبقه و مرغوبیت واحد گرفته می شود و همچنین مبلغی هم بابت پارکینگ در زمان تحویل گرفته می شود.
قیمت سهام 20 متری : معمولی 360 میلیون تومان - انتخاب واحدی 410 میلیون تومان
قیمت سهام 50 متری : معمولی 740 میلیون تومان - انتخاب واحدی 910 میلیون تومان"

پلان واحدها

به زودی

موقعیت مکانی

در شهرک چیتگر واقع شده است.

امکانات پروژه

به زودی

مشخصات پروژه

شهرک چیتگر دارای موقعیت مکانی بسیار خوبی در منطقه بوده و علاوه بر امکانات رفاهی بسیار از دسترسی های خوبی نیز برخوردار می باشد. به طوری که به راحتی به بزرگراه های حکیم و همت دسترسی داشته و امکان ارتباط با دیگر مناطق پایتخت برای آن فراهم شده است. علاوه بر دسترسی های ذکر شده نزدیکی آن به بازار بزرگ ایران مال نیز یکی دیگر ویژگی های شاخص شهرک چیتگر بوده؛ که توانسته است توجه بسیاری را به خود جلب کند.

معرفی پروژه

توضیحات اولیه پهنه e (طرح توانمند سازی ارتش)
اینجا منطقه 22 است و آوازه شهرک چیتگر به گوشتان خورده است. شهرکی مدرن با 5 پهنه که از غرب دریاچه چیتگر تا منطقه اردستانی امتداد می یابد. شهرکی که پهنه a , b , e آن را بنیاد تعاون ارتش در حال ساخت دارد و پهنه c آن مربوط به ارگان های ارتش یعنی نیروی هوای ، نیروی زمینی ، پدافند هوایی و برج نیروی دریایی ارتش می باشد.
حال بعد از ذاشتن یک پیش زمینه در مورد پهنه ها میتوانیم به بحث تخصصی پهنه e بپردازیم.
ارتش از سال 88-89 ثبت نام خود را به صورت سهامی آغاز کرد که بخشی از نقدینگی به صورت واریزی پرداخت شد و بخش دیگر به صورت وام طرح حکمت بود که از حقوق اعضا کسر می شد.
در زمان انتخاب واحد ، اعضای پهنه b سهام های 63 متری و 33 متری خود را به تعاونی بتاجا برده و انتخاب واحد نمودند و مازاد متراژ، ضریب طبقات و همچنین مبلغ پارکینگ و انباری را جداگانه پرداخت نمودند و دو دفترچه جدا برای سهام های 33 متری و 63 متری در نظر گرفته شد.
همین منوال در پهنه e انجام پذیرفت که در سال 98 طبق اعلام بتاجا اعضا سهام ها را به صورت 20 متری و 30 متری ثبت کردند.
این پهنه در مرجله فونداسیون و اسکلت طبقات منفی می باشد و تحویل آن 1406 می باشد اما در تیر ماه 1402 در حال انتخاب واحد و تجمیع سهام های 50 متری و 20 متری می باشد.

متاتگ

پروژه پهنه D چیتگر | پیش فروش پروژه پهنه D منطقه 22 | املاک دان